Hit enter after type your search item

Opłaty Dla Studentów: Najlepsze Witryny I Karty Dla Studentów Z Wielkiej Brytanii

/
/
/
117 Views

Wszyscy pomyśleliśmy, że zobaczymy spadek funtów po całym spadku Brexitu – jak źle byliśmy! Dziś jest to jedna z najsilniejszych walut na świecie, wyższa niż euro. Tak więc nazywamy spadą spadą: studia i życie w Wielkiej Brytanii stają się droższe z dnia na dzień. Co roku połowa milionów studentów przyjeżdża do Wielkiej Brytanii na studia wyższe. Oni przeżyli, rozwijały się, a niektórzy nawet zrobili ładny penny na boku, biorąc udział w pracy freelance, nauczaniu lub pisaniu. Teraz sprawy są nieco gorsze w środku pandemii, ale można również pozwolić na studia w Wielkiej Brytanii z niewielką pomocą ze zniżek studentów.

ISIC jest rodzajem paszportu dla studentów, aby uzyskać niesamowite zniżki i usługi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Jest to jedyna międzynarodowo uznawana karta identyfikacyjna studentów i jest obecnie używana przez pięć milionów studentów z 125 krajów.

Istnieją oferty zakwaterowania, subskrypcji czasopism, usług transportu i dobrej terapii detalicznej. Jeśli jesteś studentem Uni w pełnym wymiarze godzin, jesteś uprawniony do rejestracji. Koszt: 12 funtów rocznie z niewielką dodatkową opłatą w wysokości 3 funtów za kartę motoryzacja.

TOTUM – wcześniej „NUS Extra” – jest jedyną kartą rabatową dla studentów z akredytowanymi dowodami identyfikatorów wiekowych i zatwierdzonymi przez Narodowy Związek Studentów (NUS). Ta karta daje dostęp do ponad 350 ofert i zniżek dla studentów. W zaledwie 12 funtów rocznie, student może zaoszczędzić do 500 funtów ze wszystkimi tymi szalonymi ofertami.

UNiDAYS oferuje zniżki dla studentów szóstej formy, uczelni i uniwersytetu. Ta karta jest ważną aplikacją mobilną można pobrać za darmo dla zniżek studentów w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA, Irlandii, Niemczech i Danii. Z ekskluzywnymi filmami, darowiznami oraz wskazówkami i radami, kto nie chciałby korzystać z tej niesamowitej platformy?

Ta strona internetowa została założona w 2005 roku i nazwana po brytyjskiej staple: baked beans. Członkowie kwalifikują się do różnych i unikalnych zniżek dla studentów z ponad 650 największych światowych marek w dziedzinie mody, technologii, żywności, rozrywki i więcej. Obecnie jest używany przez studentów w ponad 150 krajach.

Restauracje Rabatowe

W ASK Italia, można uzyskać średnio 40% zniżki z całkowitego rachunku w poniedziałki i niedziele, a 25% w środę, czwartek i niedziele, z kartą TOTUM. Dla Domino’s Pizza, studenci otrzymują 35% zniżki za pośrednictwem zakupów online z minimalnym wydatkiem 25 funtów pokazując swoją kartę UNiDAYS. Jeśli pobierzesz aplikację Gourmet Burger Kitchen, po prostu pokaż im i możesz uzyskać 25% zniżki na jedzenie! Czy doughnuts tickle twoją fancy? Krispy Kreme ma 10% zniżki dla studentów z NUS Extra kart. W przypadku PizzaExpress otrzymasz 30% zniżki na jedzenie i picie od niedzieli do czwartków. Posiadaj swój pasek i jedz go – wszystko, czego potrzebujesz, to ważna członkostwo UNiDAYS lub karta TOTUM.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar