Hit enter after type your search item

Potrzebujesz adwokata, aby kupić dom?

/
/
/
527 Views

Proces zakupu lub sprzedaży Twojego domu jest dość złożony, więc masz szczęście, że profesjonalistka nieruchomości prowadzi Cię przez niektóre z procesów. Jednak w niektórych stanach, trzeba mieć adwokata, aby zakończyć transakcję zamknięcia nieruchomości; w niektórych jurysdykcjach, trzeba adwokata, aby być zaangażowany w przygotowanie i wykonanie dokumentów. I bez względu na to, gdzie mieszkasz, istnieje wiele powodów, dla których możesz rozważyć zatrzymanie adwokata, aby reprezentować swoje interesy w zamknięciu. Oto kilka ogólnych informacji, które dają ci pewną historię procesu.

Państwa, w których prawnicy są potrzebni do zamknięcia nieruchomości:

Niektóre stany mają przepisy dotyczące książek wymagających fizycznej obecności adwokata lub innych rodzajów zaangażowania w zamknięcia nieruchomości, w tym: Alabama, Connecticut, Delaware, District of Columbia, Florida, Georgia, Kansas, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, Mississippi, New Hampshire, New Jersey, New York, North Dakota, Pennsylvania, Rhode Island, South Carolina, Vermont, Virginia i West Virginia.

Ta lista podlega zmianom w oparciu o niedawno przyjęte prawo, więc powinieneś porozmawiać z profesjonalistą nieruchomości o dokładnych wymaganiach. Oprócz adwokata, prawdopodobnie będziesz musiał zachować usługi notariusza publicznego, ponieważ transakcja obejmuje nieruchomości. Wielu adwokatów ma komisje notarialne lub mają notariusz publiczny na personelu, więc sprawdź z agentem, aby sprawdzić, czy trzeba zatrudnić jeden.

Zaangażowanie konsultantów i innych podmiotów:

Wiele państw nie wymienionych powyżej reguluje zamknięcia nieruchomości, ponieważ należą do udziału nielegalnych profesjonalistów. W transakcji może uczestniczyć jedna lub więcej poniższych osób/podmiotów:

Firma lub agent: To podmiot jest odpowiedzialny za zapewnienie, że czyn otrzymasz jako kupujący nie ma wad, które mogłyby wskazywać, że ktoś inny ma interes w nieruchomości. Firma tytułowa lub agent dokonuje przeglądu łańcucha tytułu, ponieważ nieruchomość zmieniła ręce z czasem. Ta osoba domy opole odkryje wszelkie hipoteki, roszczenia, orzeczenia lub nieopłacone podatki, które mogą być konieczne do naprawy w celu dostarczenia „czystego” tytułu kupującemu.

W trakcie zamknięcia nieruchomości może wystąpić firma lub agent, który jest odpowiedzialny za zarządzanie transferem nieruchomości od sprzedawcy do kupującego. Przedstawiciel zbiera wszystkie dokumenty od każdej strony i zapewnia, że wszystkie przepisy są przestrzegane przez sprzedawcę i kupującego. W pewnym sensie ta osoba reprezentuje obie strony zamknięcia nieruchomości.

Pożyczkodawca: W niektórych stanach możliwe jest, aby pożyczkodawca właściciela domu zajmował się zamknięciem nieruchomości.

Agent nieruchomości / broker: Agent nieruchomości sprzedawcy może również prowadzić zamknięcie w niektórych stanach. Tutaj ważne jest, aby obie strony zauważyły, że agent reprezentuje sprzedawcę i nie działa w imieniu kupującego.

Notariusz publiczny: Chociaż notariusz publiczny niekoniecznie zajmowałby się zamknięciem, obecność notariuszowej służby jest konieczna w większości stanów, aby świadczyć o wykonaniu wszystkich dokumentów.

Powody, aby rozważyć adwokata, aby reprezentować Cię w zamknięciu nieruchomości:

Nawet jeśli nie jest wymagane w twoim stanie, możesz chcieć zatrzymać adwokata, który działa w twoim imieniu w zamknięciu nieruchomości. Profesjonaliści mogą przygotować lub przeglądać wszystkie dokumenty i upewnić się, że Twoje prawa w transakcji są odpowiednio chronione. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów prawnych w trakcie postępowania, Twój adwokat może odpowiedzieć na wszelkie pytania lub rozwiązać wszelkie kwestie związane z warunkami i warunkami dokumentów zamkniętych.

Wymagania dotyczące zamknięcia nieruchomości, takie jak przygotowanie, wykonanie i notarializacja dokumentów, mogą być trudne do zrozumienia, jeśli nie masz prawnego lub nieruchomości tła. Ponadto, w wielu stanach, w których adwokat jest wymagany, aby zakończyć zamknięcie, nie masz wyboru, jak postępować. Dobrze jest skonsultować się z profesjonalistami, aby pomóc Ci poprowadzić i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar